24.09.2021 в режимі онлайн для вчителів інформатики Рокитнівської, Березівської та Старосільської територіальних громад керівник спільноти Ігор Голиш провів майстер-клас з теми  “Робота на платформі journal.iea.gov.ua” оскільки в Україні почали вводити електронні журнали та щоденники у школах. Завдяки їх батьки зможуть онлайн стежити за успішністю учнів та бачити коментарі вчителів.

Міносвіти розпочало безкоштовно поширювати сервіс е-журналів серед шкіл, які ним ще не користувалися. Там наголошують, що сервіс доволі простий у користуванні та має дружній інтерфейс, через який організовано доступ до різних сторінок, зокрема:

  • дані про учнів;
  • розклад уроків;
  • списки відвідування;
  • домашні завдання тощо.

Ця інформація буде вноситися вчителями, але батьки та учні,за допомогою логіна й пароля, зможуть отримати доступ до неї.

Та батьки бачитимуть інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні – отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом тощо.