ПЕРШИЙ КЕЙС НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ЗА ПРОЄКТОМ «ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФОМЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ» (МИСТЕЦТВО, 9 клас)     ( відкрити першоджерело)
Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти як учасник проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» отримав перший кейс навчально-методичних матеріалів «ІНФО-МЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ НА УРОКАХ МИСТЕЦТВА» для 9 класу.
Нагадаємо, що проєкт виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.
Методологія IREX передбачає інтеграцію інфомедійної грамотності у навчальну програму шкільних предметів з метою набуття українськими школярами навичок критичного сприйняття інформації та усвідомлення ними цінності високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.
Структура навчально-методичних матеріалів:
• Пропоновані вправи та інформаційний матеріал інтегруються в уроки з предмету «Мистецтво» (9 клас) та подаються вчителем додатково до основного матеріалу.
• Вправи розроблені відповідно до навчальної програми МОН, спираючись на тематичне планування за підручниками (Мистецтво: підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / О.В. Гайдамака. – Київ: Генеза, 2017. – 168 с.; Мистецтво: підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Л. М. Масол. — К .: Видавничий дім «Освіта», 2017. — 224 с.).К.
• Допоміжним матеріалом є електронні Power-Point презентації та роздаткові матеріали для учнів, що передбачають інтерактивні методи роботи під час уроку.
Автори:
• Матеріали розроблені колективом авторів, які є експертами у сфері мистецтва та медіаграмотності: Олена Гайдамака, Вікторія Гридчина, Наталія Гринюк, Ніна Івановська, Марина Кафтан, Тетяна Коваленко, Тетяна Матичак, Вікторія Мироненко, Аліна Мосендз, Вікторія Піщанська, Вікторія Романюк, Олена Тараненко.
Загальна редакція:
• Любов Васильчук (IREX), Марина Дорош (IREX).
Подані матеріали схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 10.10.2019 № 221/12-Г-978).
2 семестр. Екранні мистецтва. Нові форми мистецтва
*для коректної роботи файлів потрібно завантажити всі частини архіву та розархівувати їх.