17-19 травня 2019 року на базі Осницької школи було проведено Всеукраїнськй семінар-тренінг виховників гри “Джура-Прикордонник” із 18 прикордонних областей України. В рамках цього семінару також були проведені регіональні змагання учнівської молоді, задіяної у грі. Серед учасників джури із Дубровицького, Зарічненського, Рокитнівського районів Рівненської області. Всього у змаганнях взяло 17 роїв із заявлених 20. Три рої не з’явилися через складні погодні умови.

Всього в рамках змагань проведено всі заплановані 13 конкурсів. Всі конкурси проводилися згідно нового Положення про гру. Окрім конкурсів для джурівців були проведені вишкільні заняття, тренінги, показові виступи, тощо. Вперше в рамках змагань було проведено конкурс “Пластун”, який складався із восьми контрольних пунктів.

Велику роботу виконали члени суддівської колегії, які не маючи комп’ютерного обладнання оперативно змогли підвести підсумки змагань. Переможцем у загальнокомандному заліку став рій “Нащадки древлян” із Глиннівського НВК Рокитнівського району. Виховником рою є вчителька математики цього НВК Дробуш Ірина Миколаївна, яка вже тричі возила свій рій на змагання та вишколи.  На другому місці рій “Полюховичі Серницькі” із Зарічнянського району.

У районному заліку друге місце посів рій “Вільні люди” із Березівського НВК