10 грудня 2019 року підведені підсумки Новорічно-Різдвяної виставки.
За підсумками журі, переможцями у різних номінаціях
«Новорічна композиція» стали:
Номінація «Стилізована ялинка»:
І місце
Лесковець Тетяна, учениця 4-В класу опорного загальноосвітнього закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3»;
Сукало Ангеліна, Делейчук Вікторія учні 9 класу Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
ІІ місце
Кулакевич Мирослава, Кобзар Анастасія учні 1 класу Біловізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Григорчук Даяна, учениця 6 класу Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Номінація «Новорічний букет»:
І місце
Кутасевич Аліна, учениця 10 класу Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІ місце
Мисечко Дмитро, учень 3-В класу Познанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»;
ІІІ місце
Рогульчик Діана, Кузьмич Валентина, учні Дубнівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ».
Номінація «Новорічна композиція»:
І місце
Зубок Олександра, учениця 2 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія».
ІІ місце
Дробуш Євгеній (з мамою), середня група Рокитнівського ДНЗ №2 «Струмочок».
ІІІ місце
Панько Арсен, учень 1 класу Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Номінація «Новорічний вінок»:
І місце
Шепель Тетяна, учениця 6 класу Березівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ».
ІІ місце
Пахнюк Катерина, учениця 4 класу Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей».
ІІІ місце
Король Давид, учень 4 класу Більської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Номінація «Сюжетна композиція»:
І місце
Делейчук Вікторія, учениця 9 класу Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
ІІ місце
Прит Злата, учениця 2 класу Томашгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
ІІІ місце
учні 11-Б класу Дроздинського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ».
Номінація «Новорічна картина чи колаж»:
І місце
Середня група, Томашгородського ЗДО «Сонечко»;
ІІ місце
Бурмака Аліна, учениця 5 класу Кам’янського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ»
Номінація «Новорічний подарунок»:
І місце
Кулинич Марія, учениця 7 класу Нетребської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Номінація «Український сувенір»
І місце
Богданець Марина, учениця 8 класу Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів- ліцей»;
Терещук Вікторія, учениця 7 класу Осницької ЗОШ І-ІІ ступенів.
ІІ місце
Берташ Юлія, учениця 7 класу Остківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
ІІІ місце
Вознюк Аліна, учениця 3 класу Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.