26 квітня 2021 року пройшов вебінар для педагогічних працівників ЗДО щодо впровадження  оновленого держаного стандарту дошкільної освіти. Вихователь-методист Томашгородського ЗДО “Сонечко” Анна Сахневич під час мультимедійної презентації розкрила мету та нові складники оновленого стандарту, зміст  ключових  компетентностей дитини дошкільного віку. Освітня реформа в Україні почалася зі створення Концепції Нової української школи, потім було розроблено і затверджено Стандарт початкової освіти та Стандарт базової середньої освіти, а відтепер і Стандарт дошкільної освіти. Доступна та якісна дошкільна освіта є фундаментом Нової української школи.
Наступним вагомим кроком реформування дошкільної освіти є робота над проєктом нової редакції  Закону України «Про дошкільну
освіту», який буде суголосний з оновленими Законами «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту».

Новий БКДО орієнтований на світові тенденції, запити українського суспільства. Він спрямований на рівність доступу дошкільної освіти для всіх дітей раннього та дошкільного віку, зокрема дітей з особливими освітніми потребами, на збереження загальнолюдських, європейських та національних освітніх традицій українського суспільства, на соціальну підтримку сім’ї та родинних стосунків, на вирішення питань професійної самореалізації та підвищення кваліфікацій працівників закладів дошкільної освіти.

Методичні рекомендації до Базового компонента