
16 квітня в приміщенні КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» відбувся ХІІ районний збір лідерів учнівського самоврядування Рокитнівщини, в якому взяли участь старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів району та актив ради «Лідер». Запрошені представники відділу освіти та батьківської громадськості, педагоги – організатори.
В програмі збору:
- ІV засідання районної ради старшокласників «Лідер».
- Про підсумки проведення конкурсу відеофільмів «Один день дорослого життя» та «Збережемо довкілля разом».
- Конкурс «Лідер року».
Під час ІV засідання заступник голови ради Козаченко Ірина прозвітувалася про виконання рішення засідання ради від 12 лютого 2019 року. Лідери заслухали та обговорили звіт голови ради Басич Валерії про діяльність ради «Лідер» у 2018-2019 н.р. та основні напрямки роботи на новий навчальний рік. Голови комісій прозвітували про роботу за поточний навчальний рік. Також було зібрано пропозиції щодо діяльності районної ради «Лідер» в новому навчальному році.
Учасники збору переглянули кращі відеофільми, подані на конкурс «Один день дорослого життя», «Збережемо довкілля разом» та обрали переможця , яким стало учнівське самоврядування Познанського НВК «ЗНЗ І – ІІІ ст.- ДНЗ».
В конкурсі «Лідер року» взяли участь лідери 6 загальноосвітніх навчальних закладів: Біловізької ЗОШ І-ІІІ ст. – Анастасія Примак, Будівської ЗОШ І-ІІ ст. – Анастасія Довганич, Єльнівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» – Анна Яцкевич, Хмільської ЗОШ І-ІІІ ст. – Тетяна Коханевич, Заболотського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ» – Анастасія Кравченя, ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІст.№3» -Анастасія Багатко.
Учасниці змагалися у вмінні презентувати себе, спілкуватися з аудиторією, ділитися знаннями та досвідом організаторської роботи, рекламувати досягнення учнівського самоврядування школи та вести діалог з опонентом.
Після всіх випробувань звання «ЛІДЕР РОКУ» здобула Багатко Анастасія, учениця ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІст.№3».
.





