24 вересня за організації Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти слухачі районної лабораторії управлінської майстерності ім. В.О.Сухомлинського взяли участь у спільному засіданні обласного інтернет-клубу та обсерваторії педінновацій із презентації посібника «Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського в сучасному освітньому просторі». У обговоренні та представленні власних напрацювань виступили Людмила Смик, директор Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ірина Корінь, директор Томашгородської ЗОШ І-ІІ ступенів №3.

Людмила Миколаївна презентувала практичні аспекти впровадження педагогічних ідей В. О. Сухомлинського щодо організації роботи з дітьми з особливими потребами у закладі загальної середньої освіти; Ірина Миколаївна – педагогічну спадщину В. О. Сухомлинського в реформуванні сучасної освіти.

Щиро дякую керівникам даних установ за їх активність, популізм спадщини видатного педагога, адже саме праці В.Сухомлинського представляють сучасні підходи у організації освітнього процесу і окреслюють усі завдання поставлені діючими освітніми нормативно-правовими документами та Концепцією Нової української школи.