“Якщо не відчуваєш любові до школи, до дітей, займайся чим хочеш, але тільки не дітьми. Бо робота з дітьми, викладання – це мистецтво, творчість, а не ремесло”. І щоб досягти належного рівня викладання будь-якого предмета, потрібно з багатьох методів обрати свій, а маючи багато підручників – не дотримуватися кожного, а комбінувати, вибирати, тобто творити.  Без творчості неможливі ні виховний, ні навчальний процеси. Саме конкурс-ярмарок педагогічної творчості дає можливість творчим людям представити власні надбання, новизну у роботі.

11 лютого, на базі Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня – гімназія», підведено підсумки ХVІІ районного етапу конкурсу та нагороджено переможців. Цьогоріч було представлено досвід роботи десяти номінацій: «Управління освітою», «Методична робота з педагогічними кадрами», «Робота з обдарованими учнями», «Виховна робота», «Позашкільна освіта», «Українська мова та література», «Іноземна мова», «Зарубіжна література», «Історія», «Основи правознавства», де 194 педагоги взяли участь, серед них – 70 відзначено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Автори методичних поробок продемонстрували актуальність та оригінальність педагогічних ідей, інноваційні підходи як до змісту, так і до побудови педагогічного процесу.

З детальною інформацією та списком переможців можна ознайомитися у підсумковому наказі, який розміщено на даному сайті в рубриці «Діяльність».