18 грудня 2025 року відбувся семінар для вчителів трудового навчання (технологій) на тему:
«Розвиток креативного потенціалу учнів засобами трудового навчання».Під час зустрічі учасники мали можливість ознайомитися з ефективними педагогічними практиками, сучасними підходами до формування творчого мислення учнів та практичними ідеями, які можна успішно впроваджувати на уроках технологій.
🎤 Спікери семінару – вчителі трудового навчання Осницької гімназії
Наталія ТИМОЩУК та Людмила САХНЕВИЧ, які поділилися власним досвідом, креативними напрацюваннями під час показу презентацій, та надихнули колег на нові професійні звершення у ході проєктної діяльності створення та виготовлення різдвяної свічки; вправи на знайомство “Ялинка наших історій”.
👩💼 Модератор заходу – консультант Центру Валентина МАРИНИЧ, яка забезпечила продуктивну атмосферу співпраці, професійного діалогу та обміну ідеями.
Дякуємо всім учасникам за активність, зацікавленість і прагнення розвивати креативність учнів через трудове навчання ( технології)!🌟
Разом творимо сучасну та натхненну освіту 💙💛








