1 жовтня 2020 року у Будинку культури смт. Рокитне  проведено  районне свято до Дня працівників освіти.

Цього дня віншували вчителів, вихователів дошкільних навчальних закладів та керівників гуртків, шкільних бібліотекарів, працівників відділу освіти, технічний персонал навчальних закладів.

Щирі посмішки на обличчях, радість в очах – саме такі наші педагоги сьогодні – у день, коли на їх адресу лунали найщиріші вітання та побажання від представників влади та аматорів сцени.

Гарними словами роботу освітян відзначили голови Рокитнівської районної державної адміністрації Віктор Мініч, Рокитнівської районної ради Анатолій Кінчур, очільник відділу освіти Рокитнівської РДА Василь Кибукевич, голова ради Рокитнівської районної організації профспілки працівників освіти Тетяна  Ничипорчук.

Найкращим результатом педагогічної роботи є розумні та виховані діти, переможці різноманітних конкурсів, олімпіад, спортивних турнірів, тощо.  Тож за сумлінну працю, високий професіоналізм, навчання та виховання у молодого покоління патріотизму, любові до України та з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти було нагороджено Почесними грамотами працівників освіти району.

Очільники району та освітянської галузі роздали сотні почесних грамот, нікого не забули, відзначили, усіх тих, хто трудиться на освітянській ниві та заслуговує найвищої шани та поваги.

Ще раз у переддень професійного свята  бажаємо, щоби при міцному здоров’ї, гарному настрої ви достойно несли місію, даровану Богом. Хай на це благословить вас небо, дивовижним цвітом розцвітають найдорожчі наші скарби – діти!