Головне завдання закладів загальної середньої освіти – це відповідати на виклики доби змін, бути конкурентоспроможними та концентруватися на майбутньому.

7 травня за організації КЗ «Рокитнівський ЦПРПП»  проведено консультування та навчальний онлайн семінар для директорів та їх заступників закладів освіти Рокитнівської, Березівської та Старосільської громад з питань розбудови та вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти кандидатом філософських наук, завідувачем кафедри філософії, економіки та менеджменту освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лютко Оксаною Михайлівною.

Оксана Михайлівна розкрила основні аспекти роботи керівників освітніх установ, які сприятимуть удосконаленню системи управління в закладах та забезпечать належний рівень внутрішньої системи. У ході заходу, п.Оксана, рекомендувала доцільну систему планування закладів в умовах автономії, що забезпечить якість освіти, закцентувала увагу на системі самооцінювання напряму управлінської діяльності, представила вимоги, критерії та індикатори, які варто врахувати при розробці Положення внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти.

Щиро дякуємо Оксані Михайлівні за змістовний навчальний онлайн семінар та надані матеріали, за отриманий досвід, що безумовно буде сприяти ефективній управлінській діяльності закладів освіти Рокитнівщини.